آراد برندینگ
خانه / شیشه یک طرف دید / قیمت عمده شیشه باکیفیت یک طرف دید

قیمت عمده شیشه باکیفیت یک طرف دید

به چه نوع از شیشه ها یک طرف دید می گویند؟ از شیشه های یک طرف دید بیشتر برای چه مکان هایی استفاده می کنند؟ قیمت عمده شیشه با کیفیت یک طرف دید چقدر است؟
به شیشه هایی یک طرف دید می گویند که از یک طرف تنها قابلیت دید را دارند و از طرف دیگر به صورت آینه می باشند اما در واقع هنوز بشر نتوانسته شیشه ای را تولید کند که به صورت صد درصد تنها از یک سمت دید داشته باشد اما شیشه های یک طرف دید امروزی و یا همان شیشه های رفلکس براساس میزان و شدت نور در مکان های مختلف تنها از یک سمت قابلیت دید را دارند و معمولا در محیطی که نور بیشتر است این نوع شیشه ها عملکردی چون آینه دارند و در محیط تاریک تر به صورت شیشه می باشند.

شیشه یک طرف دید

استفاده از شیشه های یک طرف دید

در حال حاضر بسیاری از ساختمان ها، مراکز اداری، فروشگاه ها، منازل و… را با استفاده از شیشه های یک طرف دید پوشش می دهند تا هم زیبایی خاصی را به محیط ببخشند و هم در طول روز مانع از دیده شدن محیط داخلی ساختمان ها شوند.
تولید این نوع از شیشه ها نیاز به تکنولوژی خاصی دارد که در ایران این علم وجود دارد و به راحتی می توان انواع شیشه های رفلکس درجه یک ایرانی را در بازار یافت.

قیمت عمده انواع شیشه

همیشه وقتی یک محصول را به صورت عمده خریداری می کنیم می توانیم آن را با قیمت مناسب تری بدست آوریم اما همه ی عمده فروشی ها دارای قیمت های یکسانی نیستند که البته وجود سامانه های آنلاین دسترسی به مراکز عمده فروشی شیشه و دیگر محصولات مختلف با قیمت مناسب را آسان کرده اند.
منبع: درب و پنجره ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بهیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724659

دیدگاهتان را بنویسید