مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش شیشه هوشمند الکتروکرومیک

شیشه هوشمند

آیا می خواهید از شیشه های ساختمانی استفاده کنید؟ چقدر با انواع این شیشه ها آشنایی دارید؟ آیا نحوه کارکرد شیشه های هوشمند را می دانید؟ شیشه های هوشمند الکتروکرومیک چه خصوصیاتی دارند؟
امروزه میزان و چگونگی مصرف انرژی از اهمیت بالایی برخوردار است و طبیعت و منابع طبیعی بسیار با ارزش تلقی می شوند و به همین دلیل تولید انواع شیشه های ساختمانی با توجه به این اهداف صورت می گیرد. شیشه های ساختمانی هم در نمای بیرونی می توانند استفاده شوند و در دکوراسیون داخلی ساختمان. یکی از انواع شیشه که در بازار عرضه می شود، شیشه های هوشمند هستند.

شیشه الکتروکرومیک
شیشه های الکتروکرومیک از انواع مدل های شیشه هوشمند هستند. الکترو کروم ماده ای است که رنگ آن با جریان الکتریسته تغییر می کند؛ به این ترتیب که الکتریسیته با ایجاد واکنش شیمیایی موجب تغییر ویژگی های الکتروکروم ها می گردد و الکتروکروم نیز نور را جذب یا منعکس می کند و این امر موجب تغییر رنگ آن ها می شود. در صورت وجود جریان الکتریسته شیشه شفاف می شود و دید نسبت به بیرون ممکن می شود؛ و بالعکس اگر جریان برق قطع گردد، شیشه هم کدر می شود. پس به سبب نقش جریان برق، می توان میزان شفافیت و کدری شیشه را خودمان تنظیم کنیم. در نتیجه می توان از ورود نور خورشید هنگام تابستان جلوگیری کرد یا اینکه بیشترین میزان بهره مندی از نور خورشید هنگام زمستان، در ساختمان خود تنظیم کنیم.
برای آشنایی بیشتر با شیشه های هوشمند الکتروکرومیک با مشاوران ما در تماس باشید.
منبع: درب و پنجره ایران

من در حوزه انواع شیشه مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید