مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دفتر پخش شیشه لمینت طرح دار

آیا می دانید شیشه های لمینت چه ویژگی هایی دارند؟ چقدر با جدیدترین نمونه های تولیده شدۀ آن آشنا هستید؟ به عنوان مثال شیشه لمینت های طرح دار را می شناسید؟ دفترهای پخش این محصول را می شناسید؟
همۀ ما با شیشه های معمولی و ویژگی های آن آشنا هستیم. شیشه های معمولی هنگامی که می شکنند، به تکه های ریز و برنده تبدیل می شود و این موضوع سبب آسیب دیگران می شد؛ به ویژه اگر این شیشه ها در مکان های پر رفت و آمدی استفاده می شد؛ مانند: بانک ها، بیمارستان ها، مراکز خرید و برج ها و نیز در اتومبیل ها. در این موارد استفاده این شیشه ها خطر بسیاری داشتند. به این ترتیب تکنولوژی به کمک حل این مشکل آمد و شیشه های لمینت ساخته شدند. در میان چند لایه شیشه از لایه های پلیمری استفاده شد و تحت فرایند فشار و حرارت بالا، شیشه هایی یکپارچه ساخته شد. این شیشه های لمینت اگر هم بشکنند به راحتی فرو نمی ریزند و اگر در اثر ضربه های مکرر و شدید بریزند، تکه های آن برنده نیستند. پس برای مکان های شلوغ و به ویژه در خودروها که در معرض خطر تصادف هستند، بسیار مفید و کاربردی اند.
شیشه های لمینت به صورت طرح دار و رنگی هم تولید می شود که در این صورت جنبه زیباسازی هم دارند. یکی از مواد مورد استفاده در طراحی دکوراسیون همین شیشه های لیمنت طرح دار و رنگی است.
پیشنهاد ما این است اگر می خواهید شیشه لمینت خریداری کنید، حتما به دفاتر پخش این محصول مراجعه کنید تا با خیالی آسوده، تنها به انتخاب بیندیشید. شاید این دفاتر در شهرستان های کوچک در دسترس نباشند. تیم ما به همین منظور تشکیل شده است تا شما از هرجایی به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.
منبع: درب و پنجره ایران

من در حوزه انواع شیشه مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید