آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید عمده شیشه سکوریت رنگی

خرید عمده شیشه سکوریت رنگی

شیشه سکوریت ها طیف رنگی بالایی دارند و هم برای نمای داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند هم برای نمای خارجی که البته بیشتر این نوع از شیشه ها را به صورت عمده خرید می کنند.
شیشه های سکوریت نوعی از شیشه های مقاوم با قطر زیاد هستند که در برابر ضربه تا حدودی مقاوم می باشند و به عنوان شیشه های نشکن در میان افراد جامعه شناخته شده اند زیرا این نوع شیشه ها در مقابل شیشه های معمولی از کیفیت بالایی برخوردارند و به راحتی نمی شکنند.
شیشه های سکوریت که امروزه جزء جدایی ناپذیری برای مراکز تجاری، مغازه ها، نمای داخلی ساختمان و… شده اند هم به صورت وارداتی در کشور یافت می شوند و هم خود ایران تولید کننده مدل های متنوع و رنگی از انواع شیشه می باشد که این شیشه سکوریت های رنگی به دلیل تنوع رنگی و زیبایی ظاهری که دارند در نمای داخلی ساختمان ها و برای دکوراتیو کردن محیط مورد استفاده قرار می گیرند.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت های رنگی را چگونه تهیه کنیم؟

شیشه سکوریت های رنگی که امروزه برای زیباسازی محیط های مختلف بسیار مورد توجه معماران عزیر قرار گرفته اند حالت نشکن دارند و بعد از نصب در محیط برخلاف شیشه های معمولی با ضربه های کوچک و یا گرم و سرد شدن ترک نمی خورند و کیفیت خود را حفظ می کنند.
تهیه شیشه های سکوریت که با طیف رنگی بالایی باشند گاهی کار سختی استن زیرا در بازار های مختلف معمولا این نوع شیشه ها به صورت شفاف وجود دارند کمتر به صورت طرح دار و رنگی می توان آن ها را یافت با این حال انواع شیشه های رنگی سکوریت و دکوراتیو را به راحتی می توان از مرکز خرید های آنلاین و اینترنتی با هزینه کمتر و به صورت عمده تهیه کرد.
منبع: درب و پنجره ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بهیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724659

مطلب پیشنهادی

فروش شیشه نشکن

بازار فروش شیشه نشکن

ارتباط برقرار کردن با بازار فروش شیشه نشکن به شیوه های سنتی نیز ممکن می …

دیدگاهتان را بنویسید