مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع شیشه هوشمند الکتروکرومیک

آیا قصد خرید شیشه های ساختمانی را دارید؟ چقدر با انواع این محصول آشنا هستید؟ می دانید کارکرد شیشه های هوشمند به چه گونه است؟ شیشه های هوشمند الکتروکرومیک چه ویژگی هایی دارند؟
استفاده از شیشه در نمای ساختمان های امروزی کاربرد زیادی دارد و زیبایی فوق العاده ای هم به نمای بیرونی ساختمان می بخشد. امروزه انواع مختلفی از شیشه در کارخانه های پیشرفته با امکانات به روز تولید می شود که شناخت این انواع ضروری است. به ویژه امروزه که میزان و چگونگی مصرف انرژی اهمیت ویژه ای دارد و محیط زیست و منابع طبیعی با ارزش تلقی می شوند، تولید انواع شیشه ها با توجه به این موضوعات و اهداف صورت می گیرد.
یکی از انواع شیشه که در بازار وجود دارد، شیشه های هوشمند است. با به کارگیری این شیشه ها در خانه و یا حتی ساختمان های تجاری، می توان گامی بزرگ و اساسی در مصرف بهینه انرژی برداشت. تصور کنید بتوان میزان نور مورد نیاز از منبع خورشید که توسط پنجره ها جذب می شود و نیز دید بیرونی و درونی ساختمان را با لمس یک کلید مرتبط با شیشۀ پنجره تنظیم کرد.
شیشه های الکتروکرومیک
شیشه های الکتروکرومیک از انواع شیشه های هوشمند هستند. الکترو کروم ماده ای است که رنگ آن به سبب جریان الکتریسته تغییر می یابد؛ به این ترتیب که جریان الکتریکی با ایجاد واکنش شیمیایی باعث تغییر ویژگی های الکتروکروم ها می شود و الکتروکروم ها نور را جذب و یا منعکس می کنند همین امر موجب تغییر رنگ آن ها می شود. در صورت برقراری جریان الکتریسته شیشه شفاف می شود و می توان نسبت به بیرون دید داشت؛ و بر عکس اگر جریان برق قطع شود، شیشه کدر می شود. همچنین به سبب نقش جریان برق در این شیشه ها به راحتی می توان میزان شفافیت و یا کدری مورد نظر را خودمان تنظیم کنیم. با استفاده از این شیشه ها می توان از ورود نور خورشید در تابستان جلوگیری کرد و یا بیشترین میزان بهره مندی از نور خورشید در زمستان را برای فضای ساختمان خود تنظیم نماییم.
برای آشنایی بیشتر با این نوع از شیشه ها و مزایای آن با مشاورمان ما در تماس باشید.
منبع: درب و پنجره ایران

من در حوزه انواع شیشه مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید