مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید شیشه سکوریت با کیفیت مخصوص بالکن

7

شیشه سکوریت ها توسط یک تکنولوژی بی نظیر تولید می شوند و این روزها این محصول باکیفیت را برای بخش های مختلف ساختمان ها چون بالکن مورد استفاده قرار می دهند.
شیشه یک جامد شکننده است که در صورت گرم شدن بسیار شکل پذیر است و می توان آن را به هر صورتی تبدیل نمود و در حال حاضر جهان به قدر در تولید انواع شیشه تخصص پیدا کرده است که توانایی تولید شیشه های ضد سرقت، نشکن، رفلکس، ضد گلوله و… را نیز دارد که همه ی این موارد موجب شده تا استفاده از شیشه برای ساختمان های مختلف افزایش یابد.
شیشه سکوریت ها که با استفاده از گرم کردن و سرد کردن ناگهانی شیشه تهیه می شوند دارای ضخامت بیشتری نسبت به شیشه های معمولی هستند و البته در مقابل ضربه کیفیت بیشتری دارند از این این نوع شیشه ها را برای مکان های مختلف چون درب فروشگاه ها، مغازه ها، بالکن و… مورد استفاده قرار می دهند زیرا به گونه ای حالت ضد سرقت نیز دارند.

شیشه سکوریت

چرا شیشه های سکوریت برای ساختمان بهترینند؟

شیشه های سکوریت به دلیل چندین عملیات حرارتی که روی آن ها انجام گرفته است از مقاومت بیشاری نسبت به دیگر شیشه ها برخوردار می باشند و به راحتی می توان این عملیات را به روی انواع شیشه های رنگی، رفلکس، طرح دار و… نیز انجام داد که این موضوع موجب شده تا برای نمای داخلی برخی از هتل ها، فروشگاه ها و… از شیشه سکوریت های طرح دار استفاده کنند که علاوه بر زیبایی خیره کننده ای که دارند نشکن هستند و به راحتی نمی شکنند.
شیشه سکوریت ها واقعا برای برخی از مکان ها چون بالکن بهترینند زیرا این نوع شیشه ها نیازی به قالب خاص پنجره ندارند و موجب زیبایی بی نظیر ساختمان می شوند و تا اندازه ی زیادی نور ساختمان را افزایش می دهند، از این رو تولید شیشه سکوریت درجه یک مخصوص بالکن و یا دیگر بخش های مختلف یک ساختمان توسط برخی از مرکز انجام می گیرد که البته دارای عرضه اینترنتی نیز می باشند.
منبع: درب و پنجره ایران

من در حوزه انواع شیشه مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید