مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه شیشه گرم شونده ساختمان

7

شیشه های گرم شونده که با استفاده از تکنولوژی خاص تهیه می شوند، برای ساختمان های مختلف و اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرند و توانایی در صرفه جویی انرژی تا 30 درصد را دارند.
شیشه های گرم شونده که امروزه به عنوان راه حلی عظیم برای صرفه جویی در مصرف انرژی می باشند و تولید این نوع شیشه ها که از آن ها با عنوان شیشه کنترل کننده انرژی نیز نامبرده می شود همان شیشه های سیلیکاتی ساده ای هستند که با استفاده از یک روکش اکسیدهای فلزی ویژه پوشیده شده اند.
این نوع شیشه ها که تاثیر بسزایی در کنترل انرژی محیط های مختلف دارند به راحتی می توان در قالب انواع چوب، فلز و… نصب نمود که البته شیشه های گرم شونده علاوه بر این که استفاده بسیاری در ساختمان ها دارند برای محیط های مختلف دیگر و حتی اتومبیل نیز استفاده می شوند.

شیشه گرم شونده

شیشه های گرم شونده را چگونه تولید می کنند؟

سالانه میزان قابل توجهی از درآمد افراد صرف هزینه های گرمایشی می شود که این هزینه ها علاوه بر این که موجب نارضایتی افراد می گردد باعث هدر رفت انرژی های مختلف نیز می شود که استفاده از شیشه های گرم شونده با وجود طراحی خاص و کاربردی بودن به عنوان یک محصول تخصصی مانع از هدر رفتن انرژی گرمایشی داخل محیط می شود.
شیشه های گرم شونده را در کارخانه های عظیم و روش های تخصصی تولید و تهیه می کنند که افراد می توانند از آنها برای محیط های مختلف و حتی اتومبیل ها بهره ببرند، اما این نوع شیشه های با کیفیت را که به صورت اینترنتی نیز خرید و فروش می شوند بیشتر برای ساختمان ها مورد استفاده قرار می دهند.

منبع: درب و پنجره ایران

من در حوزه انواع شیشه مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید