با استفاده از کاشی و سرامیک غرب از شر حشرات موذی آشپزخانه و سرویس بهداشتی خلاص شوید

کف کاشی و سرامیک غرب نه تنها به راحتی تمیز می شود، بلکه میکروب را نیز در خود جای نمی دهد. این ویژگی کاشی و سرامیک برای اداره یک کسب و کار خدمات عمومی مانند رستوران مفید است.

سطح سخت کاشی‌های سرامیکی باعث نفوذناپذیری آن‌ها می‌شود، به این معنی که در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند و کمتر مستعد ابتلا به میکروب‌ها و کپک‌ها هستند.

کفپوش کاشی سرامیکی گرما را به طور موثر جذب یا حفظ نمی کند. ممکن است در زمستان نسبتاً سرد شود. وقتی این در خانه قرار می‌گیرد، وقتی صبح اول صبح روی کف‌های سرد پا می‌گذارند، پاهای شما دچار شوک می‌شوند.

اگر می‌خواهید کاشی‌ها را در یک منطقه عمومی کسب‌وکارتان نصب کنید، جایی که مشتریانتان احساس ناراحتی کنند، باید در نظر بگیرید. یکی از مزیت‌های این کار این است که در تابستان وقتی مردم روی زمین خنک قدم می‌زنند در حالی که بیرون غرق می‌شود، احساس فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

کاشی و سرامیک غرب

از آنجایی که کفپوش کاشی و سرامیک سنگین است، انتخاب مناسبی برای نصب در طبقات بالا نیست. اگر نصب کفپوش کاشی در سطح بالای ساختمان تجاری ضروری است، یک متخصص ابتدا باید یکپارچگی سازه را بررسی کند.

شما باید اطمینان حاصل کنید که ساختمان خود را تحت فشار اضافی قرار ندهید که قادر به تحمل آن نیست. کاشی‌های سرامیکی ممکن است بادوام و نگهداری آسان‌تر باشند.

با این حال، سطح سخت، ایستادن طولانی مدت روی زمین را ناخوشایند می کند. متأسفانه نمی توان از لایه زیرین بالشتکی برای نرم کردن کاشی های سرامیکی سخت استفاده کرد. ضربه کاشی و سرامیک را می توان با قرار دادن فرش های نرم روی چنین کفی ها کاهش داد.

کاشی های سرامیکی سنگین تر و سخت تر از کاشی های معمولی هستند. در نتیجه مطمئن شوید که این کاشی ها با دقت کار می شوند و از تجهیزات مورد نیاز استفاده می شود. در نتیجه برای نصب کاشی و سرامیک به نصابان مجرب کاشی نیاز است.

با توجه به مزایا و معایب کاشی و سرامیک، می توان گفت که مزایا بر معایب آن بیشتر است. می توانید به سادگی چند فرش در اطراف خانه اضافه کنید تا کاشی های سرامیکی برای پای شما راحت باشد.

و نگران نباشید که کجا می توانید کاشی و سرامیک نصب کنید. شما می توانید کاشی های سرامیکی را برای هر اتاق انتخاب کنید.